Provozovatel webu, jako správce osobních údajů, zpracovává na těchto stránkách cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací ZDE.
SOUHLASÍM
Lekce a tělocvičny Charita - otevírací doba:
Vždy půl hodiny před první lekcí.
Jinak dle dohody na tel. 773 002 922 (recepce).
Ubytování, tenis, hospoda Areál Zdraví:
Dle dohody na tel. 722 110 122.
Úvod  | Ubytování  | Sporáci  | Ceník  | Diskuze  | Galerie  | Kontakty  | Provozní řád  | Podmínky webu
.
  Diskuze
|< << 1/212 >> >|
Sporáci on-line:
offline Míša 19-11-30 12:08

Ahoj všichni SPINNINGÁŘI!!!

Pro velký zájem o lekce spinu jsme Vám opravili a dovezli další 3 kola a jedno odvezli na repas, takže máte momentálně k dispozici na lekce 13 vytuněných SPINNERŮ.

Těšíme se na Vás na lekcích

offline p.barvicka 19-11-28 20:58

Ahoj. Prosím všechny sporáky kteří se přihlásí a nepřijdou aby se včas odhlásili. Oni jsou někteří ve frontě a rádi by přišli ale nemohou. Vždy je to jen chvilička se odhlásit. Ahoj Petr

offline Míša 19-11-28 10:08

SKLÁDÁM VELKOU POKLONU VŠEM SPORÁKŮM ZE ZAČÁTEČNICKÝCH LEKCÍ, DÁVAJ MI PEKELNĚ ZABRAT, KLOBOUK DOLŮ, POKROČILÍ TŘESTE SE, NOVÁ GENERACE SPORÁKŮ JE KONEČNĚ TADY!!!

offline Monika 19-11-26 17:20

18.1.2020 akce Sporák roku!! ALPINNING, SPINNING, JUMPING. Dárek pro každého sporáka. Brzy více info, pečlivě pro Vás vše připravujeme 🤗

offline Romana 19-11-22 20:09
Dobrý den. Dělám vše pro to, abych byla do neděle ready 😊. Těšīm se na viděnou!
Partneři
.

Rezervace > Lekce a tělocvičny > sál č.3
Sobota | 21. září 2019 | 19:00
Ashtanga Vinyasa jóga Ivona

Délka: 30 min
Počet sporáků:12  (automatická kontrola pro přihlašování i odhlašování je zapnuta)
Pokud je zapnutá
automatická kontrola pro přihlašování
, není možné, aby se na akci přihlásilo více sporáků než je stanovený limit. V okamžiku, kdy se daná kapacita zaplní, jsou sporáci řazeni do
fronty náhradníků
. Jestliže se pak některý z přihlášených sporáků odhlásí, automaticky je do akce přihlášen první náhradník ve frontě.
Pokud je zapnutá
automatická kontrola pro odhlašování
, je přihlášení sporáka závazné a okamžité odhlášení je možné jen pokud je ve frontě náhradníků alespoň jeden sporák. V opačném případě je sporák pouze zařazen do
fronty sporáků čekajících na odhlášení
a k samotnému odhlášení dojde pouze v případě, kdy se na akci přihlásí nějaký další sporák, který se vymění s prvním sporákem čekajícím ve frontě na odhlášení.
Pokud jsou nastaveny
penalizace pro odhlašování
na poslední chvíli, řídí se odhlašování těmito pravidly: Pokud se na sporáka vztahuje nějaká penalizace, sporák je zařazen do fronty náhradníků. Pokud ne, sporák je odhlášen.
Pokud je automatická kontrola pro přihlašování i odhlašování
vypnutá
, je zadaný počet sporáků pouze informativní a sporáci se mohou přihlašovat a odhlašovat bez ohledu na zadaný počet.
Popis:

SPORTOVNÍ CENTRUM SLAVÍ 8. NAROZENINY A MY PRO VÁS MÁME UKÁZKOVÉ LEKCE ZDARMA, VÍCE INFORMACÍ SE DOČTETE ZDE

Ashtanga vinyasa jóga je dynamický styl jógy. Jedná se o metodu kombinující přesně dané pořadí ásan s dynamickými přechody mezi pozicemi – vinyasami, ve spojení se specifickým způsobem dýchání. Praktikování Ashtanga vinyasa jógy nás učí propojovat hluboký dech a pohyb v jeden celek.

V hodinách věnovaných Úvodu do Ashtanga vinyasa jógy se budeme zabývat její 1. sérií.

Naši lekci zahájí pozdravy slunce, které vedou k prvnímu rozhýbání a připravení těla pro navazující praxi. Následují pozice ve stoji a v sedu, lekci uzavírají závěrečné pozice. Nečekejte relaxační lekci od začátku do konce, by je relaxace samozřejmě důležitou součástí. Prostor pro úplnou relaxaci přichází až v závěru lekce. 

Celá lekce je nesena rytmem dechu, hlubokým a klidným, na který navazují jednotlivé pozice. Každá pozice je rozvíjena pozicí následující, každá následující pozice navazuje na tu předchozí. Jednotlivé asány propojuje přechodová vinyasou do jednoho plynulého celku. Toto spojení pohybu a dechu z počátku může vést k velkému zahřívání těla. 

Cílem první série je detoxikace organismu, zklidnění mysli, vyrovnání svalových dysbalancí, vybudování síly a nalezení vnitřního klidu. Propojení všech těchto aspektů posunuje vlastní praxi do meditativní podoby. Ashtangová praxe je meditací v pohybu. A opravdová jóga začíná až po srolování podložky.

  Přihlášení sporáci:
řadit podle:
zobrazit všechny pozvané sporáky
Celkový počet vzkazů: 0

Nebyly vloženy žádné vzkazy.

  nahoru
  domů